Introducere » Sisteme pt produse petroliere » Depozitare material periculos » Cuve de captare pentru butoaie » Tava de retentie pentru 2 butoaie de 200 L, fara gratar, din otel vopsit, capacitate 220 L
| Numar produs / Denumire marfă: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
1262-Z Tava de retentie pentru 2 butoaie de 200 L, fara gratar, din otel galvanizat, capacitate 220 L |
Pretul nostru 1 947 LEI |
Tava de retenție pentru 2 butoaie de 200 L, realizată din oțel vopsit cu vopsea sintetică, este concepută pentru colectarea și reținerea scurgerilor accidentale de lichide în spații industriale, ateliere, depozite și zone de producție. Cu o capacitate de retenție de 220 litri și o sarcină maximă de 1.200 kg, aceasta oferă o soluție eficientă pentru depozitarea sigură a butoaielor și recipientelor de dimensiuni mai mici.
Tava de retenție trebuie manipulată exclusiv în stare goală. Se recomandă utilizarea acesteia pentru depozitarea butoaielor de 200 L și a recipientelor mai mici în zone cu risc de scurgeri accidentale.
Cel mai vândut!
Doriți să salvați produse? Conectați-vă la contul dvs.